LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët banesa në Lushnjë/ Pëson djegie 68-vjeçari

2022-11-28 21:45:00, Kronika CNA

Përfshihet nga flakët banesa në Lushnjë/ Pëson djegie

Një banesë është përfshirë nga flakët rreth orës 21:00, në lagjen “Gafurr Muço” të Lushnjës.

Mësohet se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit me iniciale P.M., 68 vjeç.

Blutë njoftojnë se për pasojë ka marë djegie në trup shtetasi 68-vjeçari, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./ B.A. – CNA.al

20:09 CRIME

Tregu

Kokaina zakonisht mbërrin me kontejnerë në disa porte ...

Lajmet e fundit nga