LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bisedime për t’u bërë investitor strategjik në Shqipëri”, babai i Naim Murselit: Djali u takua edhe me Ramën

2023-12-05 13:19:00, Kosova & Bota CNA
“Bisedime për t’u bërë investitor strategjik në
Naim Murseli

Babai i Naim Murselit, i cili akuzohet se porositi vrasjen e bashkëshortes së tij, Liridona Ademaj ka folur sërish sot për mediat. 

Shaban Murseli u shpreh se djali i tij ka punuar që 14-vjeç dhe së fundmi ka pasur bisedime dhe takime në Tiranë për t’u bërë investitor strategjik. Murseli tregoi se djali nuk ka pastruar paratë e askujt, as të politikanëve, por ka punuar vetë.

"Ka punuar që në moshën 14 -vjeçare.Po, në Shqipëri ka takuar presidentë, kryeministra. Ka takuar Edi Ramën. Ka qenë dhe në çeljen e punimeve për aeroportin e Vlorës", u shpreh ai./CNA

 

 

Lajmet e fundit nga