LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Burri im është gjithçka për mua”/ Çfarë shkruante Liridona për bashkëshortin që pagoi ekzekutimin e saj

2 Dhjetor 2023, 16:50, Kosova & Bota CNA

“Burri im është gjithçka për mua”/

33-vjeçarja Liridona Ademaj– Murseli mesa duket nuk e kishte menduar kurrë se bashkëshorti I saj mund t’i bënte diçka të keqe.

Këtë e tregon dhe shkrimi që ajo kishte në rrjtetet e saj sociale.

“Burri im është gjithçka për mua”, shkruante  Liridona në Instagram.

“Burri im është gjithçka për mua”/

Por në të vërtetë historia e saj e trishtë preku zemrat e të gjithë njerëzve.

Ajo po udhëtonte me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj atë ditë që u ekzekutua.

Ngjarja tragjike ndodhi të mërkurën, 29 nëntor, rreth orës 20:20 në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë.

Ajo u qëllua me armë.

Në fillim ngjarja u raportua Naim Murseli fillimisht si një grabitje. Por dëshmitë kontradiktore dhe hetimet policore zbuluan se ishte bashkëshorti I Liridonës së ndjerë ai I cili porosity vrasjen e saj.

Tashmë ai ndodhet pas hekurave së bashku me dy persona të tjerë./ CNA

Lajmet e fundit nga