LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Pas krimit monstruoz, Naim Murseli pret e përcjell njerëzit me dorën në zemër

2 Dhjetor 2023, 10:02, Kosova & Bota CNA
VIDEO/ Pas krimit monstruoz, Naim Murseli pret e përcjell njerëzit me
Naim Murseli

Ngjan si një skenar filmash ngjarja e ndodhur më 29 nëntor në Prishtinë, ku u vra me armë zjarri Liridona Ademaj. Fillimisht ngjarja u raportuar si vrasje e kryer nga disa grabitës, por në fakt hetimet dhe dëshmia e autorit zbuluan të vërtetën.

Burri i saj, Naim Murseli kishte paguar 30 mijë Granit Plavën për të vrarë 30-vjeçaren. Pas ngjarjes së rëndë Naim Murseli u shfaq në varrimin e gruas së tij, i qetë dhe teksa ngushëllohej nga qytetarët vinte dorën në zemër. 

Ai u shfaq shumë gjakftohtë, edhe pse ishte ishte personi që kishte planifikuar vrasjen e gruas së tij. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në sy të dy fëmijëve të mitur në një nga lagjet e Prishtinës. 

Ende nuk është zbardhur dëshmia e tij e plotë, por ish-këshilltari i Pacollit do të përballet tashmë me drejtësinë për vrasjen e Liridonës./CNA

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga