LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emri- Zbulohet kush do të jetë krahu i djathtë i Manjës dhe zv.ministri i ri i Drejtësisë

2024-04-03 16:03:00, Aktualitet CNA
Emri- Zbulohet kush do të jetë krahu i djathtë i Manjës dhe
Ulsi Manja dhe Tedi Dobi

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ditën e sotme ka prezantuar krahun e tij të djathtë.

Manja ka publikuar një foto me Tedi Dobin, i cili do të jetë zëvendësministri i ri i Drejtësisë.

“Nga sot, Tedi DOBI do të jetë bashkëpunëtori im i ri si Zv/ministër Drejtësie!”, bën me dije Manja.

  Emri- Zbulohet kush do të jetë krahu i djathtë i Manjës dhe

Lajmet e fundit nga