LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

400 mijë euro nga

2023-09-22 12:31:00, Aktualitet CNA

400 mijë euro nga

Ish kryeministri Sali Berisha ka ngritur sot akuza të forta gjatë konferencës së përjavshme me gazetarët duke thënë se ekzistojnë dokumente dhe e-maile që tregojnë se Mirel Mërtirir truri i inceneratorëve është urdhëruar që t’i japë 200 mijë euro Carlo Bollinos, 100 mijë eruo Ben Blushit dhe 100 mijë euro Endri Fugës.

Berisha ka paralajmëruar se duhet të merren masa për të ruajtuar këto dokumente të rëndësishme pasi ka tentative për të zhdukur fashikujt.

Lideri i demokratëve theksoi se ka të dhëna të tjera në dosje ku ekspozohen eksponentë kriminalë të mirëfilltë.  

Lajmet e fundit nga