LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ka ditë të bardhë për monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 23 janar 2024

23 Janar 2024, 08:00, Ekonomi CNA

Nuk ka ditë të bardhë për monedhat e huaja/ Kursi i

Sot, më 23 janar 2024, dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.7 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.4 lekë dhe shitet me 121.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109 lekë, ndërsa në shitje me 110 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.1 lekë dhe në shitje me 71.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Nuk ka ditë të bardhë për monedhat e huaja/ Kursi i

Lajmet e fundit nga