LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor, 21 janar 2024

21 Janar 2024, 08:14, Ekonomi CNA

 

Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor, 21 janar 2024
Foto ilustruese

 

Sot, më 21 janar 2024, dollari amerikan blihet me 94.7 lekë dhe shitet me 95.7 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120 lekë dhe shitet me 121 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 108.8 lekë, ndërsa në shitje me 110 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.3 lekë dhe në shitje me 71.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA

Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor, 21 janar 2024

Lajmet e fundit nga