LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro nuk del nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 26 shkurt 2023

26 Shkurt 2023, 08:19, Ekonomi CNA
Euro nuk del nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 26 shkurt 2023
Foto ilustruese

Sot më 26 shkurt, dollari amerikan blihet me 108.6 lekë dhe shitet me 109.4 lekë.

Euro blihet me 114.7 lekë dhe shitet 115.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.5 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.1 lekë, ndërsa në shitje me 115.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.5 lekë dhe në shitje me 81.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro nuk del nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 26 shkurt 2023

Lajmet e fundit nga