LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro nuk del dot nga gropa ku ka rënë/ Kursi i këmbimit, 28 shkurt 2023

28 Shkurt 2023, 08:18, Ekonomi CNA

Euro nuk del dot nga gropa ku ka rënë/ Kursi i këmbimit, 28

Sot më 28 shkurt 2023, dollari amerikan blihet me 108.3 lekë dhe shitet me 109.2 lekë.

Euro blihet me 114.8 lekë dhe shitet 115.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 131.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.1 lekë, ndërsa në shitje me 116 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.3 lekë dhe në shitje me 81.2 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro nuk del dot nga gropa ku ka rënë/ Kursi i këmbimit, 28

Lajmet e fundit nga