LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zbardhet ngjarja në Korçë/ I moshuari, sherr me një tjetër për motive të dobëta

8 Shkurt 2024, 13:13, Aktualitet CNA
Zbardhet ngjarja në Korçë/ I moshuari, sherr me një
Foto nga vendi i ngjarjes

Zbardhet në kohë ngjarja e rëndë në Korçë.

Burime bëjnë me dije se policia ka arritur të identifikojë dhe kapë autorin e përleshjes me të moshuarin, 81-vjeçari me iniciale G. T.

Pista e grabitjes ka rënë totalisht poshtë, pasi sipas hetimeve ka rezultuar se në gjendje të dehur, dy personat janë konfliktuar në banesë me njëri-tjetrin për motive të dobëta.

Edhe autori mësohet se është i lënduar, por paraqitet pa probleme për jetën./CNA 

 

Lajmet e fundit nga