LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja në Vlorë nga djali i anëtares së KLP/ Berisha: Krim i shëmtuar, soji i kriminelëve të pushtetit

7 Gusht 2023, 22:26, Aktualitet CNA

Vrasja në Vlorë nga djali i anëtares së KLP/ Berisha: Krim i

Ish-kryeministri, Sali Berisha e ka konsideruar si “Krim të shëmtuar” vrasjen e inxhinierit Armando Meshau nga Rei Meta djali i anëtares së KLP këtë të hënë në Vlorë.

Berisha thotë se ky sekser (Rei Meta) i kishte premtuar inxhinjerit se do ti zgjidhte nëpërmjet nënës se tij një çeshtjë pronësie kunderjt shpërblimit me një apartament.

Sipas Berishës djali i anëtares së KLP, Nurihan Meta përfaqëson sojin e kriminelëve të pushtetit për të cilët ligji nuk ekziston.

Gjithashtu ai i ka shprehur ndudhëllime familjes të së ndjerit.

“Krim i shëmtuar! Rei Meta djali i anëtares së KLP, Nurihan Meta sekser i merr jetën inxhinierit Armando Meshau.

Miq, sot në Vlorë 33 vjeçari Rei Meta, një sekser gjobvënës me emër, në një akt të shëmtuar kriminal i mori jetën me grushta në një kancelari në Vlorë, inxhinierit Armando Meshau.

Ky sekser që i kishte premtuar inxhinjerit se do ti zgjidhte nëpërmjet nënës se tij një çeshtjë pronësie kunderjt shpërblimit me një apartament.

Vrasësi është djali i anëtares së KLP Nurihan Meta dhe përfaqëson sojin e kriminelëve të pushtetit për të cilët ligji nuk ekziston.

Shpreh ngushëllimet më të ndjera familjes Meshau dhe dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt kriminal të shëmtuar dhe kërkoj dënimin më të rreptë të vrasësit.”, shkruan Berisha në rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga