LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përvjetori i ndarjes nga jeta të Komisar Gani Malushit/ Begaj: Do të nderohet gjithmonë si shembull frymëzimi

7 Gusht 2023, 09:42, Aktualitet CNA

Përvjetori i ndarjes nga jeta të Komisar Gani Malushit/ Begaj: Do

President i Republikës, Bajram Begaj, ka kujtuar 20-vjetorin e ndarjes nga jeta të Komisar Gani Malushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës.

 Begaj shkruan se Malushi do të nderohet gjithmonë si shembull frymëzimi për Policinë e Shtetit dhe se do të kujtohet me respekt për luftën pa kompromis me bandat e krimin./CNA.al

Lajmet e fundit nga