LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përplas nga makina teksa udhëtonte me biçikletë/ Ndërron jetë i moshuari në Korçë

22 Shtator 2023, 19:17, Aktualitet CNA
U përplas nga makina teksa udhëtonte me biçikletë/
Foto nga vendi i ngjarjes

Ka ndërruar jetë i moshuari I cili u aksidentua pasditen e kësaj të premtje në Korçë.

Aksidenti ndodhi rreth orës 16:15, në bulevard "Republika", Korçë.

Automjeti tip "Benz", me drejtuese shtetasen O. M., aksidentoi biçiklistin M. A.,

I aksidentuari u dërgua në spital por ai nuk mundi t’ju rezistojë plagëve të marra.

Me drejtuesen e automjetit, po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga