LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Automjeti përplas të moshuarin në Korçë

22 Shtator 2023, 16:24, Aktualitet CNA
Automjeti përplas të moshuarin në Korçë
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Korçë.

Rreth orës 16:15, në bulevard "Republika", Korçë, automjeti tip "Benz", me drejtuese shtetasen O. M., ka aksidentuar biçiklistin M. A., rreth 79 vjeç, banues në Korçë, i cili u transportua për mjekim në spitalin e Korçës.

Me drejtuesen e automjetit, po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga