LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U kap me doza kokaine e kanabisi të gatshme për shitje, arrestohet 17-vjeçari në Lezhë

14 Gusht 2023, 16:46, Aktualitet CNA

U kap me doza kokaine e kanabisi të gatshme për shitje, arrestohet

Një 17-vjeçar, në Lezhë ka rënë në prangat e policisë.

Gjatë kontrollit fizik të riut iu gjetën sasi të lëndëve narkotike kokainë dhe cannabis sativa, të ndara në doza të gatshme për shitje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Lezhë, për veprime të mëtejshme./ CNA

Lajmet e fundit nga