LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rudina Hajdari flet për ndarjen nga ish-bashkëshorti/ “Kemi zgjedhur rrugën tonë”

17 Dhjetor 2022, 22:47, Aktualitet CNA
Rudina Hajdari flet për ndarjen nga ish-bashkëshorti/ “Kemi
Ish-deputetja Rudina Hajdari

Ish-deputetja Rudina Hajdari ka folur për ndarjen nga ish-bashkëshorti i saj. Gjatë një interviste me gazetaren Erjon Rusi, është shprehur se të dy kanë vendosur të ndjekin secili rrugën e tij, ndërsa thekson se kanë një raport shumë të mirë, për vajzën e tyre.

“Ne jemi munduar që ajo të mos ndjejë sikur familja e saj nuk është e plotë. Ne i japim shumë dashuri. Kemi një marrëdhënie të jashtëzakonshme si dy partner të fortë, në kuptimin që jemi njohur shumë të rinj. Jemi totalisht të dedikuar që ajo të ketë një jetë familjare të shëndoshë, por realiteti është që ne jemi të ndarë. Ai jeton në Amerikë dhe unë në Shqipëri, kemi zgjedhur rrugën tonë”, u shpreh ajo./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga