LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në komisariatin e Elbasanit/ I vihet flaka dritares së ankesave të qytetarëve

17 Dhjetor 2022, 19:34, Aktualitet CNA

Zjarr në komisariatin e Elbasanit/ I vihet flaka dritares së ankesave

Një person i ka vënë flakën ambienteve të jashtme të komisariatit të Elbasanit mbrëmjen e sotme.

Sipas mediave personi në fjalë ka ndezur zjarr pranë dritares së ankesave të qytetarëve e cila shërben dhe si zyrë informacioni.

Personi që i ka vënë zjarrin është shoqëruar në komisariat./ CNA.al

Lajmet e fundit nga