LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarën

17 Dhjetor 2022, 19:00, Aktualitet CNA

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarën

Më datë 17.12.2022, në orën 18:35, në rrugën "Ferit Xhajko", shtetasi Sh. N., duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasen S. H., 60 vjeçe.

Si pasojë e aksidentit, 60-vjeçarja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga