LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pamje me dron live në emision/ Çfarë po ndodh në landfillin e Sharrës

19 Janar 2023, 22:37, Aktualitet CNA

Pamje me dron live në emision/ Çfarë po ndodh në

Deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi ka publikuar disa pamje live me dron nga landfilli i vjetër i Sharrës. 

Nga pamjet e publikuara në emisionin “Opinion” shihet se si në këtë landfill po vijon puna me groposjen e mbetjeve.

Siç është raportuar edhe më parë, videoja live tregoi edhe njëherë se inceneratori i Tiranës nuk i ndan mbetjet, por i gropos ato të gjitha bashkë.

Këtu jemi aktualisht, live në Sharrë. Vendepozitimi i vjetër. Jemi me dron. Live, tani në këtë moment. Satelitët Albania 1, Albania 2 ja ku i kemi, në shërbim të qytetarëve dhe të transparencës. Ne jemi live. Ne flasim këtu, ata vazhdojnë…”, shprehet ajo./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga