LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mbron Çuçin e familjes dhe Kumbaron”/ Berisha: Edi Rama, arrogant

8 Gusht 2022, 11:19, Aktualitet CNA

“Mbron Çuçin e familjes dhe Kumbaron”/ Berisha: Edi

Kreu i PD-së, Sali Berisha, sërish sot ka konfimuar pjesëmarrjen dhe mbështetjen për protestën që pritet të zhvillohet në orën 19.30 para Ministrisë së Brendshme.

Sipas Berishës, Edi Rama është arrogant, mbron veten, Çuçin e familjes dhe Kumbaron, duke refuzuar kërkesat e qytetarëve.

“Sot qytetarët në protestë të fuqishme në orën 19:30 për largimin e Çuçit, Kumbaros dhe Nanos. Mbështetje të plotë protestës dhe kërkesave të qytetarëve”, shkruan Berisha në rrjete sociale.

“Mbron Çuçin e familjes dhe Kumbaron”/ Berisha: Edi

 

Lajmet e fundit nga