LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Këlliçi zbulon profilet false që adhurojnë Ramën

7 Gusht 2022, 12:40, Aktualitet CNA

Video/ Këlliçi zbulon profilet false që adhurojnë

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi, ka nxjerrë një video me disa profilesh false, që shkruajnë dhe pëlqejnë çdo gjë që kryeministri Edi Rama hedh në rrjete sociale.

“Një ushtri fantazmash që adhuron qeverinë”, i quan Këlliçi profilet false.

“Emra dhe fotofytyra të vjedhura nga ata që na vjedhin çdo ditë.

Komentet gatuhen në zyrat e qeverisë dhe shpërndahen nga një ushtri komentuesish që i paguajnë me paratë e shqiptarëve.

Kjo është mbështetja reale që kanë”, shkruan Këlliçi./CNA.al

Video/ Këlliçi zbulon profilet false që adhurojnë

 

Lajmet e fundit nga