LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njëri në det dhe tjetri në mal/ “Arratisen” Meta dhe Berisha

7 Gusht 2022, 11:20, Aktualitet CNA

Njëri në det dhe tjetri në mal/ “Arratisen” Meta dhe

Kreu i PD-së, Sali Berisha, dhe kreu i PL-së, Ilri Meta, kanë “braktisur” Tiranën për të shijuar fundjavën larg kaosit dhe zhurmës.

Berisha ka zgjedhur malin për të pushuar, ndërsa Meta detin dhe të dy kanë njoftuar vendndodhjen me anë të postimeve në rrjete sociale.

Berisha, krahas një fotoje shkruan: “Mirëmëngjesi miq, ju uroj një të diel të mbarë”.

Njëri në det dhe tjetri në mal/ “Arratisen” Meta dhe

Edhe Meta me një foto me pamje nga deti, shkruan: “Mirëmëngjesi miq! Uroj një të diel të freskët dhe ripërtëritëse për të gjithë”.

Njëri në det dhe tjetri në mal/ “Arratisen” Meta dhe

Kujtojmë se të dy janë shfaqur së fundmi në mbrojtje të njëri-tjetrit dhe kanë paralajmëruar zhvillime të rëndësishme politike, në bashkëpunim./CNA.al

Lajmet e fundit nga