LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jo vetëm Rozeta Dobi/ Denoncon Artan Hoxha: Një tjetër pastruese vidhte një zyrtar

19 Janar 2023, 23:11, Aktualitet CNA
Jo vetëm Rozeta Dobi/ Denoncon Artan Hoxha: Një tjetër pastruese
Gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin e Ylli Rakipit.

Hoxha zbuloi se një tjetër pastruese vidhte zyrtarin, në shtëpinë e të cilit punonte.

Ai tha se zyrtari e kishte zbuluar nga kamerat që pastruesja vidhte gjërat që gjente në xhepat e rrobave. Gazetari nuk tregoi emrin e zyrtarit, por theksoi se ky i fundit nuk e kishte denoncuar pastruesen.

“Një zyrtar tjetër dyshonte se po i vidhte pastruesja. Tek këto rezidencat. I instaloi kamerat në shtëpi dhe zbuloi se po e vidhte pastruesja. Ishte tjetër, jo Rozeta dhe nuk e denoncoi, thjesht largoi pastruesen. Ajo merrte, çfarë gjente vetëm nëpër xhepa. Nuk merrej fare me kasaforta. Aq i mjaftonte asaj”, u shpreh Hoxha./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga