LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha bllokon foltoren/ Nikolla e përjashton nga seanca

26 Janar 2023, 11:47, Aktualitet CNA

Berisha bllokon foltoren/ Nikolla e përjashton nga seanca

Kreu i PD-së, Sali Berisha, dhe deputetë të opozitës kanë rrethuar foltoren, duke mos lejuar vijimin e seancës parlamentare.

Pas kësaj, Lindita Nikolla ka përjashtuar Sali Berishën nga seanca parlamentare./ CNA.al

Lajmet e fundit nga