LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Finalja e Ligës së Konferencës/ Tifozët mbushin rrugët e Tiranës

24 Maj 2022, 17:28, Aktualitet CNA

Nesër do të mbahet në stadiumin Air Albania finalja e Ligës së Konferencës. Roma do të përballet me Feyenoordin, ndërsa të shumtë janë tifozët që kanë ardhur në Tiranë.

Policia e Shtetit ka marrë një sërë masash të rrepta për të parandaluar çdo incident të mundshëm.

CNA.al ka siguruar një video, ku qindra tifozë kanë mbushur rrugët e Tiranës. Tek zona që njihet si ?Rrugica e Salës?, tifozët shihen teksa konsumojnë birra dhe argëtohen me njëri-tjetrin./CNA.al

Lajmet e fundit nga