LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-U padit në SPAK nga Ulsi Manja/ Kush është drejtoresha e PS-së dhe për çfarë akuzohet

24 Maj 2022, 10:35, Aktualitet CNA
Foto-U padit në SPAK nga Ulsi Manja/ Kush është drejtoresha e

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manjani, ka njoftuar sot se ka kallëzuar penalisht në SPAK Drejtoreshën e Agjencisë së Trajtimit të Pronave, Jonisa Baçi.

Kjo e fundit akuzohet për tri vepra penale.

Për korrupsion, shpërdorim detyre dhe konflikt interesi./CNA.al

Lajmet e fundit nga