E fundit!

x

Tritoli në shtëpinë e Dukës/ Lala: Ka shumë para në lojë, në zjarrin mes 2 personave përfiton...

25 Janar 2022, 22:01, Aktualitet CNA
Tritoli në shtëpinë e Dukës/ Lala: Ka shumë para

Gazetarja Klodiana Lala, ka komentuar ngjarjen e mbrëmjen se djeshme ku shtëpisë së kreut të FSHF, Armand Duka iu vendos lëndë shpërthyese tritol.

E ftuar në ?Opinion? Lala tha se sa herë ka debate mes dy personave, është një i tretë që përfiton.

?Sa herë ka debate mes dy personave, është një i tretë që përfiton. Ishte një zjarr mes dy personave, përfitoi. Pa diskutim ka shumë para në lojë edhe nga trukimi i ndeshjeve, shit-blerje apo biznese të tjera me radhë. Dhe ky ishte moment.

Ishte një valë e madhe dhe përfitoi. Këtu tek ne ja çfarë është bërë, unë nuk marr vesh por shikoni, nuk mbaj mend kryetar tjetër të FSHF-së të Dukës, si një politikë, në sport apo në çdo fushë, janë disa persona që kanë mbetur aty dhe nuk ikin. Është e tmerrshme.?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga