LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasja Veliaj-Duka/ Artan Hoxha paralajmëron lëvizjen e kryeministrit Rama

25 Janar 2022, 17:49, Aktualitet CNA
Përplasja Veliaj-Duka/ Artan Hoxha paralajmëron lëvizjen e

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për përplasjet mes kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj dhe presidentit të FSHF-së Armand Duka.

Teksa ka nxjerrë një foto të kryeministrit Rama me Dukën, Hoxha shkruan me ironi se Rama do ?hyjë në fushë dhe do të marrë situatën në dorë?.

?Ne pritje, qe sulmuesi me numer 11, te hyje ne fushe dhe te marre situaten ne dore, per te vendosur i kujt eshte topi dhe kush do ta gjuaje penalltine??/CNA.al

 

17:24 Aktualitet

Pse Belind Këlliçi?

Të qënit ndryshe?   Jemi mësuar të dëgjojme teori por që për...

Lajmet e fundit nga