Rama ndan foto nga aksioni i pastrimit/ S’mund ta quash veten patriot, nëse bën pis pa t’u dridhur qerpiku

22 Janar 2022, 16:32, Politikë CNA
Rama ndan foto nga aksioni i pastrimit/ S’mund ta quash veten patriot,

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga aksioni i pastrimit në disa qytete në vendin tonë.

Rama shkruan se zbatimi i planit të pastrimit është kthyer në punë të përditshme në të gjithë Shqipërinë pa e ulur ritmin.

?Shqipëri E Pastër

Faleminderit për angazhimin çdo ditë e më shumë në Planin Kombëtar të Pastrimit

Zbatimi i Planit të Pastrimit Kombëtar është kthyer në punë të përditshme në gjithë Shqipërinë  pa e ulur ritmin, sepse gjithmonë e më shumë qytetarë e kuptojnë se s?mund ta quash veten patriot, e aty për aty të bësh pis pa t?u dridhur qerpiku

*momente nga pastrimi në Bulqizë, Vlorë, Fier, Elbasan, Libohovë, Mat, Dropull, Divjakë, Përmet, Roskovec, Gjirokastër, Pustec, Selenicë, Mallakastër, Memaliaj dhe Krujë

Shqipëria E Ardhmja Jonë

Ska Kohë Për Pushim?, shkruan Rama./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga