LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndeshja me Kukësin, këta janë 3 futbollistët që shqetësojnë Migen Memellin

20 Janar 2022, 09:06, Sport CNA
Ndeshja me Kukësin, këta janë 3 futbollistët që

Pas barazimit me Laçin korçarët do të kërkojnë të mbledhin pikë të tjera të rëndësishme për t?i shpëtuar fundit. Por, në ndeshjen e radhës me Kukësin wë luhet në fundjavë, përveç vështirësisë së kundërshtarit dhe transfertës, do të duhet të përballen edhe me problemet fizike të disa lojtarëve.

Në këto kushte trajneri Migen Memelli po përballet me disa probleme jo të vogla. Skënderbeu duhet t?i bëjë llogarinë me tre lojtarë të dëmtuar që duhet të rikuperohen ose të zëvendësohen për Kukësin.

Veç Vitijës dhe Berishës, të cilët munguan ndaj Laçit, listës i është shtuar edhe Uerdi Mara, që la në mes ndeshjen ndaj kurbinasve Laçit për shkak të një dëmtimi. Memelli duhet të kërkojë alternativa të reja.

Lajmet e fundit nga