LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha publikon pamjet/ "Dhuna me 8 janar e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin Krimit

13 Janar 2022, 09:33, Politikë CNA
Berisha publikon pamjet/ "Dhuna me 8 janar e mercenarëve

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamje nga Kuvendi i 11 Dhjetori, ku u morën vendime të rëndësishme për rithemelimin e PD-së dhe të ardhmen e saj, pas tetë vitesh që lUlzim Basha, e la në opozitë.

“Kjo ishte dhuna me 8 janar e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin Krimit”, shkruan Berisha krahas videos.

Më herët u njoftuar se ish kryeministri Berisha do të dëhsmojë sot në prokurori, pikërisht për dhunën e ushtruar ndaj demokratëve nga bandat e Lulzim Bashës, që ishin streguar në seli dhe më pas nga Policia e Shetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga