Video- Pas lëkundjeve të tërmetit/ Qytetarët në Follorinë dalin jashtë

9 Janar 2022, 23:10, Sociale CNA
Video- Pas lëkundjeve të tërmetit/ Qytetarët në

Qytetarët në Follorinë, aty ku ishte edhe epiqendra e tërmetit kanë dalë në rrugë.

Të frikësuar dhe në panik, ata shihen duke qëndruar në abient të hapur dhe larg ndërtesave.

Tërmeti me magnitudën 5.8 ballë e shkallës rihter u ndje edhe në disa qytete të Shqipërisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga