Video-Nuk kanë fund “bëmat” e Lulit/ I ngre “kurth” edhe Gaz Bardhit

5 Janar 2022, 13:51, Politikë CNA
Video-Nuk kanë fund “bëmat” e Lulit/ I ngre

Pas shkarkimit nga demokratët, duket se ?bëmat? e Lulzim Bashës nuk kanë fund.

Lulzim Basha i gjendur në panik nga braktisja e demokratëve, si zgjidhje ka gjetur bunkerizimin e selisë qendrore të PD.

Në media është raportuar se Basha, përveç ndërrimit të bravave, edhe ka blinduar dyert e selisë blu.

Por, mesa duket përveç deputetes Jorida Tabaku e cila u përplas syt me dyert e PD, në ?kurth? ka rënë edhe Gaz Bardhi.

Ky I fundit ka shkuar sot në selinë e PD, por është përplasur me derën.

Më pas ai ka trokitur dhe dikush ia ka hapur derën./CNA.al

Video – Ndryshimet e Bashës në seli/ Jorida Tabaku përplaset me dyert

Lajmet e fundit nga