Sot skadon ultimatumi për Bashën/ Grupi për Rithemelimin, drejt selisë së PD

5 Janar 2022, 11:16, Politikë CNA
Sot skadon ultimatumi për Bashën/ Grupi për Rithemelimin, drejt

Sot skadon edhe ultimatum i Komisionit të Përkohshëm për Rithemelimin e PD, për Lulzim Bashën që të lirojë zyrën, pasi u shkarkuar me votën e demokratëve.

Ndërkohë mësohet se një grup deputetësh nga Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD, të udhëhequr nga Sali Berisha mesditën e sotme në orën 12:00 do të shkojnë në selinë blu ku do të japin një deklaratë për mediat.

?Një grup deputetësh nga Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD do të shkojnë në Seli sot në orën 12.00 dhe do të japin një deklaratë. Ftojmë mediat të marrin pjesë.?-thuhet në njoftim. /CNA.al

Lajmet e fundit nga