Jasmina dhe Ana nuk flasin?/ Ish konkurentja e Përputhen sqaron të vërtetën

5 Janar 2022, 07:31, Lifestyle CNA
Jasmina dhe Ana nuk flasin?/ Ish konkurentja e Përputhen sqaron të

Jasmin Kadriu është një nga ish konkurentet më të komentuara të Përputhen 2. Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku shpesh realizon dhe biseda virtuale me ndjekësit e saj.

Së fundi njëri prej tyre e ka pyetur se a është e vërtetë që nuk flet me Anën, një tjetër ish konkurente e Përputhen sezoni 2. Jasmina ka treguar se nuk është e vërtetë, por nga angazhimet dhe shoqëria nuk janë bërë mbarë.

?Kush të tha që nuk flas? Nëse bazoheni në story që s?na shikoni bashkë! Njeriu sëmuret ka angazhime ka shoqëri tjetër. Kur bëhet mbarë takohen?, shkruan Jasmina./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga