5 vjet pa e parë me sy/ Meridiani merr surprizën e veçantë

4 Janar 2022, 21:27, Lifestyle CNA
5 vjet pa e parë me sy/ Meridiani merr surprizën e veçantë

Meridiani ishte banori i rradhës, i cili pranoi të vazhdojë garën deri në finalen e madhe që do mbahet në 18 shkurt.

Por vazhdimi i garës do të thotë më shumë kohë i izoluar dhe larg njerëzve të dashur.

Meridiani, u shpreh se garën do e vazhdojë për tu ardhur në ndihmë fëmijëve që kanë probleme, ndërsa theksoi edhe mungesën që do ndjejë për nënën dhe të dashurën e tij.

Por ai kishte 5 vite pa parë nipin dhe mbesën, të cilët jetojnë jashtë Shqipërisë dhe për shkak të studimeve, nuk kishin ardhur.

Pas kaq shumë kohësh, Meridiani arriti të takonte nipin e tij./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga