LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Beteja e Lulit me…mullinjtë e erës”/ Spaho ironizon keq Bashën: Kujdes me deklaratat

7 Dhjetor 2021, 16:45, Politikë CNA
“Beteja e Lulit me…mullinjtë e erës”/ Spaho

Deputeti i PD, Edmond Spaho, ka ironizuar me kryedemokratin Lulzim Basha i cili gjatë një intervistë për mediat ditën e sotme, u shpreh sërish se beteja e tij sapo kishte nisur.

Me tone ironike, Spaho shkruan se kemi 9 vite që nuk dimë përse luftojmë dhe me kë luftojmë.

?Beteja sapo ka filluar…me mullinjte e eres. Kemi 9 vjet qe na con ne “beteja” por nuk dime perse luftojme dhe me ke luftojme.

Luftrat e tua jane imagjinare deri ne qesharake.

Kujdes me deklarimin qe je zgjedhur me 85% te votave te anetareve. Ka plot fakte dhe deshmitare. Nuk eshte 7×7=42.?/E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga