LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi i 11 Dhjetorit/ Degët që publikojnë sot emrat e firmëtarëve

2 Dhjetor 2021, 09:45, Politikë CNA
Kuvendi i 11 Dhjetorit/ Degët që publikojnë sot emrat e

Degët lokale të Partisë Demokratike viojnë të publikojnë emrat e delegatëve që kanë firmosur për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar, në 11 Dhjetor.

Kështu mësohet se sot në orën 12:30, në zyrën e kreut të Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka, do ntë lexohen emrat e delegatëve të degëve të PD në Durrës dhe Sarandë.

?Të nderuar kolegë! Ju bëj me dije se këtë të enjte, datë dy Dhjetor, ora 12.30, dega e PD-së Sarandë dhe Durrës do të lexojnë emrat e delegatëve që kanë firmosur formularin për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar me daë 11 Dhjetor.

Leximi i emrave do të bëhet në selinë e PD-se tek zyra e z. Edi Paloka.?-thuhet në njoftim./CNA.al

Lajmet e fundit nga