LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nesër “Foltorja” e radhës në Bilisht/ Berisha ftesë demokratëve

2 Dhjetor 2021, 09:06, Politikë CNA
Nesër “Foltorja” e radhës në Bilisht/ Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha pritet që nesër të zhvillojë ?Foltoren? e radhës me demokratët në Bilisht.

Mësohet se takimi do të mbahet në orën 16:30 ne Qendren e Kulturës të qytetit të Bilishtit.

Berisha I ka drejtuar një mesazh të gjithë demokratëve të marrin pjesë në ?Foltore?, pasi sikurse e cilëson ai, vetëm të bashkuar mund të fitojnë.

?Nesër ditën e premte me datën 3 dhjetor në ora 16:30 ne Qendren e Kulturës të qytetit të Bilishtit do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.

Ftoj të gjithë demokratet dhe demokratët e Devollit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!?-thuhet në njoftim./CNA.al

Lajmet e fundit nga