LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalet Foltorja/ Javën që vjen Berisha “ndez” Burrelin

18 Nëntor 2021, 12:12, Politikë CNA
Nuk ndalet Foltorja/ Javën që vjen Berisha “ndez” Burrelin

Foltorja vijon rrugëtimin e saj cep më cep të Shqipërisë. Javësn që vjen. ?Foltorja? dhe ish kryeministrit dhe lideri historik i PD-së, do të zbresin në qytetin e Burrelit.

?Me datë 23.11.2021 ditën e martë, në ora 17:00 në pallatin e kulturës Burrel, do të mbahet “Foltorja” e radhës për një Parti Demokratike më të hapur, me të fortë dhe më të bashkuar, me liderin historik të Partisë Demokratike Profesor Doktor Sali Berisha.

Ftohen për të marrë pjesë anëtarë, simpatizantë dhe mbështetës të Partisë Demokratike?, thuhet në njoftimin e PD-së Mat.

Foltorja ka nisur me 16 Shtator në Tiranë dhe që prej asaj dite, ka qenë anembanë Shqipërisë, ku është pritur me entuziazëm dhe është parë si shpresë, për të dalë nga qorrsokaku ku Lulzim Basha ka futur Partinë Demokratike./CNA.al

Lajmet e fundit nga