LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndërprerje energjie katër ditët e ardhshme në Tiranë/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

7 Nëntor 2021, 19:51, Aktualitet CNA
Ndërprerje energjie katër ditët e ardhshme në Tiranë/

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftuar se për katër ditët e ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

OSHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike zonat e mëposhtme:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 8-11 nëntor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datat 8-11 nëntor do të kryhen punime në disa fidera të NST Tec Kombinat. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

8 nëntor/ 09:00-14:00

Pjesërisht: Kombinat, “Rruga e Qelqit”, Parafabrikatet, Fabrika e Duhanit, Vaqarr, Sharrë

9 nëntor/09:00-14:00

Pjesërisht: Yzberisht

10-11nëntor/ 09:00-13:00

Pjesërisht: Kombinat, Kasallë, Vishaj, Damjan, Prush

 

Lajmet e fundit nga