LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas vendimit për Berishën/ Yuri Kim në zyrën e Bashës

24 Shtator 2021, 12:54, Politikë CNA

Ambasadorja e SHBA, në Tiranë, Yuri Kim, raportohet se do të ketë një takim pasditen e sotme me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në orën 16:00 pritet që ambasadorja Kim të shkojë në zyrës Bashës.

Ky do të jetë takimi i parë pas vendimit të Lulzim Bashës, për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha, nga grupi parlamentar i PD-së.

Ndërkohë nuk ka asnjë detaj në lidhje me atë që pritet që të diskutohet në këtë takim./CNA.al

07:44 Politikë

Luli mos ki frikë!

Lulzim Basha dhe të tijtë, disa personazhe edhe të panjohur ...

Lajmet e fundit nga