LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha  pritet të “shkundë” Vlorën/ Mesazhi i –ish Kryeministrit, një ditë para takimit

24 Shtator 2021, 08:32, Politikë CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka njoftuar se nesër do të ?zbresë? në Vlorë për takim me demokratët.

Një ditë para takimit, Berisha u ka dërguar mesazh demokratëve që të bashkohen, pasi vetëm të tillë mund të fitojnë.

?Ditën e shtunë me datë 25 Shtator në ora 18:00 në Pallatin e Kulturës në Vlore do të mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Vlorës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë?, shkruan Berisha në rrjete sociale.

Takimi në Vlorë,  vjen pas Tiranës dhe Fierit, ku u shënua një pjesëmarrje jashtëzakonisht e madhe.

Edhe në Vlorë, pritet që Berisha, të ?shkundë? Lulzim Bashën, me thirrjet drejtuar demokratëve për bashkim./CNA.al

07:44 Politikë

Luli mos ki frikë!

Lulzim Basha dhe të tijtë, disa personazhe edhe të panjohur ...

Lajmet e fundit nga