LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Është dita që Vlora t’ja bëj fora/ Ish-Presidenti, thirrje demokratëve për ringritjen e PD

24 Shtator 2021, 09:09, Politikë CNA

Ish-Presidenti Bujar Nishani një ditë para takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Vlorë, ka dalë me një mesazh, ku bën thirrje për t?ja bërë fora.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Nishani, shkruan se demokratët e Vlorës që i rezistuan terrorit të 1997, u bënë frymëzuesit e ringritjes së PD në rrugëtimin e saj drejt pushtetit në 2005.

?Nesër pasdite, të shtunën në 18:00, do t?i bashkohem demokratëve të Vlorës në Foltoren e Z. Berisha.

Demokratët e Vlorës që i rezistuan terrorit të 1997, u bënë frymëzuesit e ringritjes së PD në rrugëtimin e saj drejt pushtetit në 2005.

Sot është përsëri dita që Vlora t?ja bëj edhe njëherë ?fora??, shkruan Nishani./CNA.al

07:44 Politikë

Luli mos ki frikë!

Lulzim Basha dhe të tijtë, disa personazhe edhe të panjohur ...

Lajmet e fundit nga