LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Unë jam demokrat”/ Kreu i PD në Vlorë, i bashkohet “Foltores” së Berishës

24 Shtator 2021, 10:24, Politikë CNA

Pasi konfirmoi ditën e sotme se do të jetë pjesë e Foltores së radhës së ish-Kryeministrit Berisha në qytetin e Vlorës,

Kryetari i PD-së Vlorë, Genc Deromemaj ka konfirmuar se do të jetë pjesë e Foltores së radhës së ish-Kryeministrit Berisha, nesër në qytetin e Vlorës.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,Në një prononcim për Fax News, ai ka shpjeguar se do të marrë pjesë në takim si një demokrat.

?Do marr pjesë në një dëgjesë, si një demokrat, të ndërmarrë nga ish-lideri historik i PD-së, z.Berisha. Besoj do të ketë pjesmarrje goxha të lartë?, tha ai.

I pyetur nëse do të ketë penalizm për ata që marrin pjesë në takim, Genc Deromemaj thotë se nuk beson që kjo gjë do të ndodhë.

?Jo në mënyrë absolute. Unë jam demokrat dhe ne demokratët kemi vlera të jashtëzakonshme dhe udhëhiqemi nga liria. Kam bindjen e plotë që kushdo që do të marri pjesë nuk do të ketë asnjë lloj penalizimi. Nuk do të ketë as të penalizuar?, deklaroi ai.

07:44 Politikë

Luli mos ki frikë!

Lulzim Basha dhe të tijtë, disa personazhe edhe të panjohur ...

Lajmet e fundit nga