LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr i përmasave të mëdha në spitalin Covid-19 në Tetovë/ Dyshohet për viktima

8 Shtator 2021, 19:58, Kosova & Bota CNA
Zjarr i përmasave të mëdha në spitalin Covid-19 në

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë mbrëmjen e sotme spitalin Covid-19 në Tetovë.

Sipas asaj që raportohet nga mediat vendase dyshohet se nga flakët ka viktima.

Në vendngjarje kanë arritur zjarrfikësit, të cilët po tentojnë të shuajnë zjarrin dhe të nxjerrin pacientët që ishin të shtruar për kurim në spitalin modular.

Vijon…

Lajmet e fundit nga