LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Kohë kovidiane”/ Mesazhi prekës i Tritan Kalos: Më mungoni shumë

28 Korrik 2021, 08:48, Aktualitet CNA
Foto-“Kohë kovidiane”/ Mesazhi prekës i Tritan Kalos:

Mjeku infeksionit, profesor Tritan Kalo, i cili ka qënë pranë qytetarëve që nga fillimi i pandemisë së Covid-19, së fundi ka bërë një mesazh mjaft prekës, duke iu drejtuar familjes së tij.

Në një postim në rrjetet sociale, Kalo shpreh mallin, për prindërit e tij, për të cilët thotë se ndihet krenar ?që më ushqyen me dashurinë dhe me mirënjohjen e përjetëshme për Nënloken tonë të përbashkët, SHQIPËRINË?.

?Kohë kovidiane?. 28.07.2021?..Kur mbarë Bota përkujton PRINDËRIT në ditën ndërkombëtare të tyre, nderimi dhe mirënjohja e të qënurit tonë, drejtohen pikërisht drejt tyre, drejt krijuesve dhe edukuesve tanë, të cilët në një pjesë të madhe të tyre prehen në Paqen e përjetëshme?..KRENAR për të dy prindërit e mi që më ushqyen me dashuri, me respekt, me mirënjohje, me përkujdesje e me përkushtim për dijen, për kulturën, për ndershmërinë, për natyrën, për fëmijët, për familjen, për të afërmit, për miqtë e kolegët, POR mbi të gjtha që më ushqyen me dashurinë dhe me mirënjohjen e përjetëshme për Nënloken tonë të përbashkët, SHQIPËRINË?.Më mungoni shumë por ju kam të pranishëm në çdo rrahje të zemrës sime?.Together forever!!!?-shkruan profesor Tritan Kalo./CNA.al

Lajmet e fundit nga