LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tranformimi i Portit të Durrësit/ Rama publikon pamje nga maketi i përfunduar

21 Qershor 2021, 07:01, Politikë CNA
Tranformimi i Portit të Durrësit/ Rama publikon pamje nga maketi i

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke treguar maketin e sapoëprfunduar për transformimin e Portit të Durrësit.

Rama shton se Porti i Durrësit do të jetë një prej porteve më të mëdha turistike të Mesdheut.

MIRËMËNGJES ?

dhe me maketin e sapopërfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, për transformimin e Portit të Durrësit në një prej porteve më të mëdha turistikë të Mesdheut, ju uroj një javë të mbarë?“, shkruan Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga