LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Mes gjelbërimit dhe qetësisë/ Rama e nis ditën me alpet shqiptare

19 Qershor 2021, 06:51, Politikë CNA
Video-Mes gjelbërimit dhe qetësisë/ Rama e nis ditën me

Alpet shqiptare, janë një nga pikat më të vizituara nga turistë vendas dhe të huaj me hapjen e sezonit turistik.

Kryeministri Edi Rama, këtë fundjavë ka zgjedhur të publikojë një video pikërisht  nga alpet shqiptare, duke uruar ditë të qetë.

?Mirë mëngjes me ajrin e alpeve shqiptare?, shkruan Rama krahas videos së publikuar në rrjetin social ?Facebook?.

Lajmet e fundit nga